نصب طاقچه

دانلود و خرید کتاب صوتی تکنولوژی

نویسنده:
گوینده:
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
خرید از سایت طاقچه
|
۲۵,۰۰۰ تومان
طاقچه بی‌نهایت چیست؟

با صدای علی موذنی

معرفی کتاب صوتی تکنولوژی

کتاب صوتی تکنولوژی نوشته و با صدای علی موذنی است و انتشارات کتاب نیستان آن را منتشر کرده است. کتاب صوتی تکنولوژی مجموعهٔ پنج داستان کوتاه جذاب و شنیدنی به قلم این نویسنده‌ٔ ایرانی است و نام اثر از سومین داستان این مجموعه برگرفته شده است.

درباره کتاب صوتی تکنولوژی

مجموعه داستان تکنولوژی شامل پنج داستان کوتاه به قلم علی مؤذنی است. «رضایت»، «تولد»، «تکنولوژی»، «بالش» و «شیرخوارگی» نام‌های داستان‌های این مجموعه هستند. داستان‌های او حال و هوای ایرانی دارند و مشکلات و دغدغه‌های جامعهٔ امروز ایران را به تصویر می‌کشند.

شنیدن کتاب صوتی تکنولوژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران داستان کوتاه فارسی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره علی موذنی

او متولد تهران سال ۱۳۳۷ است. لیسانس ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد و از جمله نویسندگانی است که کار نوشتن را به شکل حرفه‌ای دنبال می‌کند. وی در عرصهٔ داستان کوتاه، رمان، داستان بلند، نمایشنامه و فیلم‌نامه قلم می‌زند. در حوزهٔ فیلم‌سازی نیز شش تله‌فیلم برای تلویزیون ساخته است. اغلب آثار وی با اقبال منتقدان و مخاطبان روبه‌رو شده و جوایزی را نیز کسب کرده است.

بخشی از کتاب صوتی تکنولوژی

«به نظرم می‌آمد تصویر مامان بزرگ می‌خواهد یک چیزی بگوید که سه مگاپیکسل قدرت بیان آن را ندارد. وقتی مامان بزرگ یک دفعه گفت چه قدر پیر شده‌ام، اشکال تصویر را فهمیدم. سه مگاپیکسل طراوت و شادابی و آن روحیه جوان مانده در ظاهر سن گرفته مامان بزرگ را پنهان کرده بود. هیچ نشانی از آن دختر نوجوان لپ گل انداخته در تصویر نبود.»

نظرات کاربران

مبینا

تازه متوجه شدم که داستان تولد ادامه ی رضایته جالب

کامران

خیلی دوس داشتم شبیه به داستان تولد تو بچگی برای من اتفاق افتاده عجب . خیلی بهم چسبید هم تلخه هم شیرین. رضایت رو هم خیلی دوس داشتم. داستانای دیگه رو دوباره باید گوش کنم

سوسن

داستان بالش راجب تناسخه؟ جالب بود

jimin

من پنج ستاره می دم و توصیه میکنم چون خوشم اومد ،ازین نظر که نویسنده خودش شجاعت به خرج داده و خونده و خوب اجرا کرده با همه ی کتاب صوتیایی که گوش دادم فرق می کرد ، ولی صدای نویسنده گرم و صمیمیه و عمق داره ، نمیگم صددرصد حرفه ای گویندگی ولی با توجه به توضیحاتی که دادم به نظرم حتی عالی بود :)))

بیشتر
برای احساس آرامش

صدای اقای موذنی شبیه صدای یکی از دوبلورای قدیمیه اسمش یادم نیس

کاربر alfa

بسیار عالی و بی نظیر ، بعضی داستان ها مو‌ به تنم سیخ کردند .

شجاعی

خیلیییییی عالیییی بووود داستان های کتاب مخصوصا با صدای دلنشین استاد موذنی خیلی خیلی بیشتر تاثیر گذار هستند .

مهدیس حسینی

شخصیت پردازی ظریف و دقیق، از نقاط قوت آثار جناب موذنی است که به همراه مهارت ایشان در دیالوگ نویسی، شخصیت‌های داستانی را برای خواننده آشنا، ملموس و خودمانی می‌کنند. از دیگر قوتمندی‌های آثار ایشان، موقعیت‌های نفس‌گیرِ احساسی هستند که با گذر از ذهن تحلیلگر نویسنده، به شکلی ظریف در ساختاری حساب‌شده، توانمند ارائه می‌شوند. داستان "تولد" و داستان پیش از آن "رضایت" که راوی واحدی دارند( حسن) با بنیه‌ی عاطفی قوی و ساختاری جاندار ، داستان‌هایی بسیار شنیدنی هستند. همچنین جناب موذنی با تکیه بر دانش آکادمیک تئاتریشان، در اجرا و خوانش بسیار موفق عمل کرده‌اند. و تمام این‌ها، دلایل قدرتمندی هستند برای پیشنهاد کتاب به دوستان مانوس و مایل به داستانهای کوتاه معاصر .

بیشتر

بریده‌هایی از کتاب

اطلاعات تکمیلی

تعداد صفحات ندارد
نسخه چاپی ندارد
تاریخ انتشار
دسته بندی داستان کوتاه، داستان ایرانی،

سایر کتاب‌های انتشارات نیستان هنر