نصب طاقچه

دانلود و خرید کتاب سفر در ارض دیوار برلین

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
خرید از سایت طاقچه
|
۱۲,۵۰۰ تومان
طاقچه بی‌نهایت چیست؟

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب سفر در ارض دیوار برلین

کتاب سفر در ارض دیوار برلین نوشته مصطفی آقابیگی است. نویسنده که مهندس مکانیک است در یک سفر کاری به به شهر میتوایدا می‌رود. میتوایدا شهری است کوچک در شرق آلمان در ایالت زاکسن.

درباره کتاب سفر در ارض دیوار برلین

نویسنده در این سفر فرصت داشته تا به نیمه‌ی کمتر دیده شده‌ی آلمان که تا ۲۷ سال پیش تحت عنوان آلمان شرقی کشوری با یک سیستم دولتی انحصارگرا بوده سفر کند و از آخرین بقایا و بازمانده‌های این دوران اطلاعاتی هرچند اندک کسب کند. شاید این سفر شبیه به همان گردشی در زمین باشد که ما را از گذشته‌های کسانی که پیش از ما بودند آشنا می‌کند؛ پیشینیانی که از ما قوی‌تر و دارای آثار بیشتری بودند اما با در پیش گرفتن راه اشتباه دستاوردهایشان هرگز برایشان سودی نداشته است. کتاب سفر در ارض دیوار برلین سعی می‌کند اطلاعاتی از وضعیت آلمان شرقی در دنیای امروز در اختیار خوانندگان بگذارد.

خواندن کتاب سفر در ارض دیوار برلین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ و سفرنامه پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

aqmorisny

این کتاب حاوی خاطرات برادر بزرگ من مصطفی , در کشور آلمان است و با اینکه شخصا در جریان بسیاری از این خاطرات بودم و قبل از چاپ شدن کتاب متن کتاب را مطالعه کرده بودم بعد از چاپ هم یک بار دیگر این کتاب را مطالعه کردم جدا از اینکه نویسنده کتاب برادرم هست متن کتاب بسیار روان و صمیمانه هست و جزییات کاملا دقیق و مستند در این کتاب ذکر شده , محتوای این کتاب برای افرادی که قصد سفر یا مهاجرت به کشور آلمان را دارند بسیار کاربردی و جذاب است.

بیشتر
نرگس

نظر به وحدت جامعه جهانی برای آگاهی از هر گوشه آن نیاز به مطالعه و بررسی از طریق خواندن است به فرهیختگان و دانشجویان محترم مطالعه این کتاب را پیشنهاد می دهم

ketabba kimiya

دوستان حتما دقت کنید که فایل pdfهستش

reza maleki

سلام واقعا کتاب جالبی هست و نویسنده روشنفکر و کنجکاوی داشته و غیر از تاریخ و فرهنگ آلمان با انواع موزه ها و ساختمان های مهم هم آشناتون میکنه. به نظرم قابل رقابت با کتاب ۱۰۰۰ روز در اروپا از آقای دلاوری هستش

بیشتر

بریده‌هایی از کتاب

اطلاعات تکمیلی

تعداد صفحات ۲۳۶ صفحه
شابک ۹۷۸۶۲۲۶۶۷۶۳۲۸
تاریخ انتشار ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
دسته بندی خاطرات، سفرنامه،

سایر کتاب‌های انتشارات نسل روشن