نصب طاقچه

دانلود و خرید کتاب راز سایه

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
خرید از سایت طاقچه
|
۲۰,۰۰۰ تومان
طاقچه بی‌نهایت چیست؟

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب راز سایه

کتاب راز سایه نوشته شیدا قوام‌پوری داستان پسر جوانی است به نام پرهام رحمتی که زیست‌شناسی خوانده است اما در یک شرکت واردات لوازم آرایشی کار می‌کند. او آرزوهایش را رها کرده است و حالا زیر دست یک رئیس بداخلاق و چاق و تند و بی‌ادب کار می‌کند که معیارش برای همه چیز پول است. اما جایی زندگی‌اش تغییر می‌کند. دقیقا زمانی که یک اتفاق شغلی متفاوت در زندگی‌اش رخ می‌دهد.

کتاب راز سایه با نثر ساده و جذاب و گاه شوخ‌طبعانه‌اش مخاطب را با خود همراه می‌کند و اجازه می‌دهد دنیای جدیدی را کشف کند. دنیای تازه‌ای که امکان تجربه آن را در واقعیت ندارد. این کتاب حس خوشایند یک سفر به زندگی فرد دیگری را می‌دهد بدون اینکه خود شخص بداند نگاهش می‌کنیم.

خواندن کتاب راز سایه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب راز سایه

خبری از آقای شاهرخی نبود با اشارهٔ زن خدمتکار روی یکی از مبل‌ها نشستم، کمی معذب بودم.

-چی میل دارید براتون بیارم؟

-ممنون چیزی میل ندارم

بدون این‌که حرفی بزند سالن را ترک کرد. تابلوهای بزرگ نقاشی، زیبایی دیوارها را دوچندان کرده بود، یکی از تابلوها تصویری مینیاتوری از چهرهٔ دختری شرقی و زیبا بود با چشمانی درشت و سیاه‌رنگ، اما روی یکی از تابلوها با پارچه‌ای سفیدرنگ پوشانده شده بود و از پنجره‌ها پرده‌هایی طلایی رنگ آویزان بود و در گوشه‌ای از سالن هم آب‌نمایی سنگی و زیبا خودنمایی می‌کرد که صدای خوش‌آهنگ شرشر آب حس بودن در طبیعت را القا می‌کرد. سرگرم لذت بردن از آن همه زیبایی بودم که با صدای شاهرخی از جا بلند شدم. به‌نظر سرحال و خوشحال بود. با دیدن من لبخندی رضایت‌بخش صورتش را گل انداخت. برای اولین‌بار مرا در آغوش گرفت و گفت: «این آقا هاشم ما که اذیتت نکرد؟» با تعجب گفتم: «هاشم!» اما ناگهان مثل این‌که تازه دوزاری‌ام افتاده باشد گفتم: «آهان نه اصلاً اتفاقاً خیلی شیرین حرف می‌زد!»

نظرات کاربران

rajabi.zeynabb

این رمان خیلی عالی بود و کشش داشت. طوریکه من کتاب و زمین نذاشتم و تو چند روز خوندم خیلی داستان جذابی داشت

romina bahram

داستان معمایی جذابی داره دلم برای شخصیت پرهام خیلی سوخت یجورایی در حقش ظلم شد ولی سایه هم گناه داشت پایان غم انگیزی داشت اما خیلی لذت بردم از خوندن این کتاب با رمان های دیگه ای که مطالعه کردم تفاوت داشت به بقیه پیشنهاد می کنم حتمن بخونید

بیشتر
sanaz.khani

خیلی کتاب قشنگ و خوبی هست ، متن روان و عالی داره و داستاتی متفاوت . با رمانهایی که این چند وقت خوندم خیلی فرق داشت قلم عالی دارن دوست دارم بیشتر از این نویسنده کتاب بخونم

alijafari_ir

من همیشه کتاب ها و دلنوشته های خانم قوام پوری رو دوست داشتم چرا که قلم بسیار زیبا ودر عین حقیقت قصه پرداز درجه یکی هستند. امیدوارم باز هم نوشته های جدیدی ازشون ببینیم.

Raha

اصلا دوست نداشتم حیف وقت 😔😔😔

saberi752

بنظرم چنین اثری از یک خانم نویسنده جوان قابل ستایش است برای علاقمندان به رمان بسیار شیرین خواهد بود

عالی بود

بد نبود ولی آخرش خیلی بد تموم شد

بریده‌هایی از کتاب

اطلاعات تکمیلی

تعداد صفحات ۳۵۳ صفحه
شابک ۹۷۸-۶۰۰-۴۸۱-۱۷۷-۴
تاریخ انتشار ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
دسته بندی رمان، داستان ایرانی،

سایر کتاب‌های نشر داستان